INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
'Nuk je 20 vjeç që të rregullosh by**ët!' Xhemi Shehu i kthehet keq komentuesit: 'Do të ma shohësh edhe...' [FOTO]

'Nuk je 20 vjeç që të rregullosh by**ët!' Xhemi Shehu i kthehet keq komentuesit: 'Do të ma shohësh edhe...' [FOTO]

Publikuar më: 20:27 08-09-2019

Xhemi Shehu është një nga personazhet më të dashura të ekranit shqiptar, e cila ka rreth vetes një numër shumë të madh fansash.

Moderatorja e njohur Xhemi Shehu është një prej perësonazheve të ekarnit shqiptar që pëlqehet shumë.

Edhe në rrjetet sociale, Xhemi ndiqet dhe komentohet shumë.

Në një nga fotot e fundit të postuara në Instagram, ku shfaqet në palestër, një ndjekës i shkruan: “Ooooo Xhemi nuk je 20 vjeç të rregullosh b*thët, mosha bën te vetën s’bëhet gjë me zor, qetësohu se je mirë për moshën që ke”.

Sigurisht që moderatorja nuk e ka lënë me kaq, dhe i ka kthyer përgjigje komentuesit: “Problemi jot që mendon se në palestër shkohet për te rregulluar b*thën prandaj po të përgatis që këtë pozë mund të shohësh edhe kur të shkoj 60!”

vgserv.gif

evev.gif

Article Logic
Execution time: 0.0088880062103271