INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
''Nuk jam penduar për çfarë kam bërë…''! Miss Shqipëria pranon ndërhyrjet kirurgjikale [FOTO]

''Nuk jam penduar për çfarë kam bërë…''! Miss Shqipëria pranon ndërhyrjet kirurgjikale [FOTO]

Publikuar më: 12:46 19-11-2018

Shpeshherë personazhet publikë vihen në qendër të vëmendjes, për ndryshimet e shpeshta në imazh, gjë të cilën komentuesit dhe fansat janë të parët që e venë re. Dhe jo pak herë ato akuzohen dhe për ndërhyrje kirugjikale në pamjen e tyre.

E njëjta gjë i ka ndodhur dhe Miss Shqipërisë 2005, Suada Sherifi.

Bukuroshja shqiptare ka folur haptazi në rrjete sociale pas komenteve të shumta në fotograftë që ajo publikonte.

“Pse je bërë kaq shumë? Ishe shumë e bukur natyrale. Sa keq që të kapi edhe ty kjo sëmundja e pasigurisë” – shkruan komentuesi.

“Unë bëj çfarë të dua për sa kohë ndihem mirë me veten! Dhe shyqyr na kanë ardhur këto kohë! S’do rri të bëj si Nëna Natyrë këtu… por edhe ndonjë gjë të madhe nuk kam bërë se s’kam pasur nevojë…Por as jam penduar për çfarë kam bërë.”, është shprehur ajo.

Pra kështu, Suada pranon që ka bërë ndërhyrje për t’u ndjerë mirë me veten, por asgjë të ekzagjeruar./intv.al/

 

efhsfbcxvh.PNG

 

Article Logic
Execution time: 0.003652811050415