INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
‘Nuk hahen fasule çdo ditë’, Tayna vazhdon të na SURPRIZOJË me paraqitjet, kësaj radhe transformohet si një ‘’ylber’’

‘Nuk hahen fasule çdo ditë’, Tayna vazhdon të na SURPRIZOJË me paraqitjet, kësaj radhe transformohet si një ‘’ylber’’

Publikuar më: 16:21 06-02-2019

Tayna gjithnjë e më shumë po bëhet unike me paraqitjet e saj. Këngëtarja nuk po i lë fansat të marrin frymë nga shumëllojshmëria e ngjyrave dhe trendeve që sjell me veshjet dhe paraqitjen e saj.

Reper-ja për këtë ka edhe një filozofi të sajën. Sipas një postimi të saj të bërë kohë më parë ajo thoshte se nëse i dashuri i thotë se ‘nuk hahen fasule çdo ditë’, ajo e ka një zgjidhje, dhe më pas kishte postuar të gjitha paraqitjet e saj që nuk duken kurrë të njëjta.

Në foton e fundit Tayna i kishte lyer flokët në rozë dhe ishte kombinuar me një kostum sportiv mjaft të këndshëm dhe me një kapele shumë trendy.

Ju kujtojmë se vetëm një javë më parë ajo i habiti të gjithë me flokët bionde të shkurtra dhe me baluke.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sitting p9ski

A post shared by Tayna (@tayna) on

Article Logic
Execution time: 0.0086240768432617