INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk është montazh! Marina Vjollca takon aktorin tuaj të preferuar në SHBA dhe shihni çfarë bën ai për të! [FOTO]

Nuk është montazh! Marina Vjollca takon aktorin tuaj të preferuar në SHBA dhe shihni çfarë bën ai për të! [FOTO]

Publikuar më: 21:14 11-01-2019

Marina dhe Getoari ndodhen prej disa ditësh në Shtetet e Bahkuara të Amerikës nga ku po i mahnisin të gjithë fansat me fotot që postojnë.

Çifti kanë marrë pjesë edhe në evente shumë të rëndësishme e kanë pasur fatin të shohin nga afër aktorë hollivudianë. Dhe ditën e sotme Marina ka takuar aktorin e famshëm hollivudian Antonio Banderas i cili e ka nderuar moderatoren me një foto të shkrepur bashkë.

Ka qënë vetë Marina, ajo që ka shpërndarë foton në Instagram, duke e shoqëruar me diçiturën “Më i miri!”.

View this post on Instagram

The Best! @antoniobanderasoficial

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0079631805419922
    array(1) { ["section"]=> string(112) "nuk-eshte-montazh-marina-vjollca-takon-aktorin-tuaj-tw-preferuar-ne-shba-dhe-shihni-cfare-ben-ai-per-te-fo-84184" }