INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk është kaq e komplikuar! Këto janë shenjat që tregojnë se keni një jetë seksuale perfekte

Nuk është kaq e komplikuar! Këto janë shenjat që tregojnë se keni një jetë seksuale perfekte

Publikuar më: 00:00 19-04-2018

Një jetë seksuale e shëndetshme është një tregues tepër i rëndësishëm për një lidhje të qëndrueshme. Shpeshherë shumë çifte kanë dilemat e tyre nëse jeta seksuale shkon siç duhet apo jo, nëse partneri tjetër është i kënaqur apo jo. Por për të hequr këto dilema ne do tu tregojmë shenjat që të kuptoni se ju vërtetë keni një jetë seksuale të mirë.

-Ju të dy siguroheni që të kalon në orgazëm e të kënaqni njëri tjetrin.
-Komunikimi gjatë aktit është shumë i rëndësishëm, tregojini njëri- tjetrit çfarë kërkoni.
-Provoni gjëra të reja dhe interesante për aktin seksual.
-“Fore Play” është pjesa shumë e rëndësishme, në qoftë se ju kënaqeni ky është fillim i mirë.
-“Fore Play” nuk zgjat pafundësisht, ju të dy e dini mirë kur duhet të kaloni në aktin kryesor.
-Ju nuk bëni seks duke qëndrur serioz apo jo.
-Seksi është si një ngjarje olimpike, pas tij ju duhet të bëni pushim.
-Ju kanë humbur shumë të brendshme në dhomën e gjumit.

Article Logic
Execution time: 0.0036530494689941