INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
'Nuk e prisja të më shisje', Bearti pagoi lek për të parë Tean dhe u zhgënjye KEQ; ja paralajmërimi i fortë që i bëri!

'Nuk e prisja të më shisje', Bearti pagoi lek për të parë Tean dhe u zhgënjye KEQ; ja paralajmërimi i fortë që i bëri!

Publikuar më: 23:26 05-04-2021

Tea është rikthyer në vëmendje me lëvizjen e fundit duke rrëfyer historinë e ndarjes së saj nga Bearti në aplikacionin e “Përputhen”, aktivizimi i të cilit bëhet kundrejt një pagese.

Kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak Beartit, i cili është shprehur i zhgënjyer që Tea e ka “shitur për 3.99 euro” duke aluduar kështu për çmimin e aplikacionit. 

"Nuk e prisja që më shet për 3,99 euro. Po meqënëse pate dëshirë ta bësh publike çdo histori i ka dy anë. Faji gjithmonë mbetet jetim. Tani as unë nuk dua të qëndroj i heshtu dhe do tregoj pjesën time ‘Nuk i dua dramat dhe nuk i dua njerëzit të hynë në privatësinë time. Për këtë arsye kam qëndruar i heshtur jo se nuk di e skam çfarë të flas. Meqenëse Tea luan kartën e viktimës përsëri edhe me mua. Tani është rradha ime të flas se nuk është ashtu", shprehet Bearti dhe paralajmëron që në mesnatë do të publikojë versionin e tij të historisë.

 

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0068278312683105