INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk e mohoni dot! Kjo është shenja e HOROSKOPIT që si heq dot duart nga telefoni!

Nuk e mohoni dot! Kjo është shenja e HOROSKOPIT që si heq dot duart nga telefoni!

Publikuar më: 23:37 11-01-2019

Astrologët japin parashikime të ndryshme për shenjat e horoskopit. Çdo shenjë e horoskopit ka karakteristikat e veta që e bën atë të veçantë.

Së fundmi astrologët kanë përcaktuar se personat që i përkasin shenjës së Binjakëve kanë problem të madh me telefonin.

Varësia më e madhe e Binjakëve është telefoni. Këta persona nuk e heqin telefonin nga dora. Gjithashtu këto krijesa të Mërkurit e adhurojnë komunikimin dhe veshja për ta është një mënyrë për të komunikuar me të tjerët. Duke qenë vazhdimisht në ndryshim, Binjakët adhurojnë veshje të reja dhe janë gjithë kohës duke synuar të ndryshojnë stil, edhe pse në thelb qëndrojnë të njëjtët.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0026509761810303
    array(1) { ["section"]=> string(85) "nuk-e-mohoni-dot-kjo-eshte-shenja-e-horoskopit-qe-si-heq-dot-duart-nga-telefoni-84192" }