INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk do e besoni se çfarë ka lindur një grua në Zimbabve [ FOTO]

Nuk do e besoni se çfarë ka lindur një grua në Zimbabve [ FOTO]

Publikuar më: 13:04 15-08-2017
Në këtë botë mund të marrësh vesh çudira nga më të ndryshmet.
Një grua në Zimbabve ka lindur një krijesë e cila i ngjante bretkosës. Sipas zakonit, u detyrua nga pleqtë e fshatit që të digjte trupin para banorëve të tmerruar. Ajo quhet Precious Nyathi, 36 vjeçe dhe kur ishte 8 muajshe shtatzënë filloi që të kishte dhimbjet e lindjes. Të gjithë janë shokuar doktorët ngelën pa fjalë kur ata panë një krijesë që i ngjante bretkosës. Fëmija më pas vdiq në spital dhe çifti i shkatërruar e mori trupin e pajetë në shtëpi. 
Deri tani nuk ka pasur asnjë shpjegim mjekësor për lindjen e  pazakontë.  Ja një foto e cila tregon krijesën që ajo ka lindur:
 
 
 
Article Logic
Execution time: 0.0036501884460449