INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk dihet kush do prezantojë, Bora Zemani zbulon kur fillon Big Brother VIP 3

Nuk dihet kush do prezantojë, Bora Zemani zbulon kur fillon Big Brother VIP 3

Publikuar më: 13:35 03-12-2023

Në spektaklin e të premtes në "Dancing With The Stars", është konfirmuar se edicioni i 3-të i "Big Brother VIP" do të fillojë në Janar 2024. Lajmin e ndau për publikun Bora Zemani duke u shprehur se programi shumë i dashur për shqiptarët do të rikthehet shumë shpejt.

Bora pyeti edhe Oltën dhe Ilirin nëse do të donin të riktheheshin në shtëpinë e famshme dhe të dy pranuan se do e bënin dhe njëherë si eksperiencë.

 

Article Logic
Execution time: 0.0031440258026123