INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Noizy reagon pas thumbimeve të tij, FERO ''tallet'' sërish me të: Se di Nijazia…[FOTO]

Noizy reagon pas thumbimeve të tij, FERO ''tallet'' sërish me të: Se di Nijazia…[FOTO]

Publikuar më: 10:30 08-04-2020

Siç duket albumi i ri i Noizyt nuk është pritur fare mirë nga Fero. Ky i fundit nuk i ka ndalur thumbimet në drejtim të reperit duke postuar shumë “kunja” në Instagram.

Pasi e ironizoi prej bashkëpunimit me motrat Mustafa, Fero e ka ngacmuar sërish dhe në të njejtën kohë ka promovuar këngën e tij të re e cila do të mbajë titullin “1 e keni” dhe flitet se është një diss për Noizyn.

Por pas disa thumbimeve të Feros edhe Noizy nuk është se ka qëndruar duarkryq. Ai ka postuar një foto të një pate teksa ka shkruar “Dissat e ktyne kshu ngjajn”.

dsg.jpg

 

I menjëhershëm ka qenë reagimi i Feros, i cili postoi një foto në instagram ku shkroi: “Hala so tu e dit Nijazia Qka ka me gjet”.

njaz.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0033748149871826