INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Noizy poston foton, Bes Kallaku i thotë çfarë duhet të bëjë [FOTO]

Noizy poston foton, Bes Kallaku i thotë çfarë duhet të bëjë [FOTO]

Publikuar më: 16:06 31-01-2018

Noizy sapo postoi këtë foto dhe prisnim të lexonim aty ndonjë koment të Ermal Mamaqit.

Por këtë herë është Bes Kallaku ai që i shkruan reperit. Në një fotoku duket Noizy që relaksohet pranë oxhakut, aktori i humorit i bën komentin e papritur: Po hidh naj shpretk aty në zjarr, ça rri kot?

27497507_10213120626283592_1123445917_n_1.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0032799243927002