INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Noizy feston ditëlindjen, por e dini sa vjeç mbush? E mësoni tani! [FOTO]

Noizy feston ditëlindjen, por e dini sa vjeç mbush? E mësoni tani! [FOTO]

Publikuar më: 17:05 27-09-2019

Noizy është kthyer në një ndër reperët më të suksesshëm të momentit, i cili e ka ndarë me të gjithë historinë e veçantë të jetës së tij. Nga një djalë i thjeshtë i rritur në rrugët e Londrës, ai u kthye në Shqipëri me ambicien për t’u bërë dikush dhe ja doli më së miri. Tashmë, Noizy është një ndër emrat më të klikuar në Youtube dhe ndër më të kërkuarit nëpër koncerte.

Çdo këngë e tij është kthyer në hit dhe reperi numëron rreth 1.4 milionë ndjekës në llogarinë e tij në Instagram, aty ku shpesh herë pasqyron jetën e tij luksoze. Dita e sotme është shumë e veçantë për të sepse festoon ditëlindjen dhe mbush plot 33-vjeç.

Në një ditë si kjo, ai ende nuk ka ndarë me ndjekësit e tij ndonjë postim dhe nuk dihet nëse ka ndërmend ta festojë.

Noizy ndodhet në Greqi dhe siç ka lajmëruar ndërmjet rrjeteve sociale, po merret vetëm me punë.

pati.png

Article Logic
Execution time: 0.0033619403839111