INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Njerëz nuk do ta besoni, që tani e tutje do shiten vetëm “prezervativë të vegjël”. Zbulojeni pse

Njerëz nuk do ta besoni, që tani e tutje do shiten vetëm “prezervativë të vegjël”. Zbulojeni pse

Publikuar më: 12:28 16-10-2017

Do të hedhin në treg prezervativë më të vegjël, pasi madhësia mesatare prej 16 cm është shumë e madhe.

Ky vendim është marrë nga të dhënat e fundit të shitjeve të prezervativëve, ku sipas tyre rezultoi se vetëm një e treta e meshkujve përdorin prezervativë, dhe arsyeja më e shpeshtë e mos përdorimit është sepse u “rrëshqasin”.

Ky rregull pritet të zbatohet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Article Logic
Execution time: 0.0037670135498047