INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Një natë me NOIZY-n apo Capital T? Këngëtarja SHQIPTARE përgjigjet TROÇ: Me…[FOTO]

Një natë me NOIZY-n apo Capital T? Këngëtarja SHQIPTARE përgjigjet TROÇ: Me…[FOTO]

Publikuar më: 20:30 04-11-2019

Ajo identifikohet si këngëtarja e baladave dhe këngëve vajtuese. Është fjala për Fatlume Popovci, e cila së fundmi ka folur rreth jetës private dhe karrierës së saj. Këngëtarja ka qenë e ftuar në emisionin “Mirage”, ku është vënë përballë disa zgjedhjeve mes këngëtarëve, se cilët ajo pëlqen më shumë.

Popovci e cila është e matuar prej 11-vitesh u pyet gjithashtu se me cilin këngëtar të njohur do të donte ta kalonte natën, me Capital T apo Noizy-n. Duke qeshur, ylli i baladave vendosi që t’i refuzonte që të dy reperët. “Duhet të përgjigjem patjetër? Burrin tim”, u përgjigj Fatlume, duke mos zgjehdur asnjërin prej tyre që janë më të preferuarit e femrave në Shqipëri.

 

Article Logic
Execution time: 0.0032608509063721