INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Një ishull me qira në Ibiza, sa do të paguani për një javë [FOTO]

Një ishull me qira në Ibiza, sa do të paguani për një javë [FOTO]

Publikuar më: 17:08 05-06-2019

A jeni gati për pushime? E nëse keni para mund të merrni me qira një ishull.

Ibiza ka një ishull sekret dhe ju mund ta merrni me qira sigurisht nëse keni para por super para.

Isla Sa Ferradura e pazbuluar më pare është një ishull me nëntë hektarë në Detin Balear që mund të marrash me qira për £ 192,760 (220,000 €) një javë. Keni një vilë luksoze me nëntë dhoma gjumi. Hapësira është e ndricuar dhe e ajrosur .

Keni dy pishina - një pishinë 23 metra me një buzë pafund pranë vilës kryesore dhe një tjetër, një pishinë 'laguna', e vendosur mes kopshteve tropikale.

Këtu, do të gjeni një palestër, një dhomë masazhi, pishinë zhytje, vaskë të nxehtë, sauna dhe banjë me avull. E nëse nuk keni para shijojni përmes këtyre fotove.

i8.PNG

i4.PNG

i3.PNG

i2.PNG

i1.PNG

Article Logic
Execution time: 0.0042228698730469