INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Një familje e tërë rrezikonte të vdiste për shkak të një zjarrvënie të qëllimshme. Ja si i shpëton kryefamiljari

Një familje e tërë rrezikonte të vdiste për shkak të një zjarrvënie të qëllimshme. Ja si i shpëton kryefamiljari

Publikuar më: 15:39 04-05-2018

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në qytetin e Fierit, ku një të gjithë pjestarët e një familje rrezikuan jetën si pasojë e një zjarrëvënie të qëllimshme.

Sipas informacioneve të policisë, Ilirjan Saliaj dyshohet se kishte konflikte në lidhje me bizneset dhe pronat, ndërsa mësohet se për shkak të flakëve është detyruar ti zbresë fëmijët e tij nga ballkoni në banesat e fqinjëve poshtë.

Ngjarja është shënuar në lagjen “15 tetori”, ndërsa policia po heton në zbardhjen e plotë të ngjarjes.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0080490112304688
    array(1) { ["section"]=> string(117) "nje-familje-e-tere-rrezikonte-te-vdiste-per-shkak-te-nje-zjarrvenie-te-qellimshme-ja-si-i-shpeton-kryefamiljari-57287" }