INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Një ditë para zgjedhjeve, Rama nis notin [VIDEO]

Një ditë para zgjedhjeve, Rama nis notin [VIDEO]

Publikuar më: 11:11 29-06-2019

Kur na ndajnë më pak se 24 orë nga mbajtja e zgjedhjeve Kryeministri Edi Rama po shijon të shtunën në bregdetin e Jugut.

Ai ka postuar një video në “Facebook” duke notuar.

Kjo e shtunë është heshtje zgjedhore dhe mesa duket shefi i qeverisë ka zgjedhur të pushojë një ditë para votimeve.

Mesazhi i tij i vetëm është thjesht mirëmëngjes dhe kjo video. Ditën e djeshme Partia Socialiste mbylli fushatën pikërisht në qytetin e Vlorës.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0087118148803711
    array(1) { ["section"]=> string(51) "nje-dite-para-zgjedhjeve-rama-nis-notin-video-97424" }