INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Një ditë para PROTESTËS së PD, ja çfarë ndodh tek kryeministria [FOTOLAJM]

Një ditë para PROTESTËS së PD, ja çfarë ndodh tek kryeministria [FOTOLAJM]

Publikuar më: 13:30 15-02-2019

Një ditë para protestës së lajmëruar nga Partia Demokratike, në kryeministri janë marrë masa për të mbrojtur pjesën hyrëse të saj.

Në foto shihet se janë ngritur skelat prej hekuri për të rrethuar pjesën e led-it, që është edhe pjesa më delikate e ndërtesës si dhe të njëjtin mbulim ka marrë dhe kërpudha që qëndron tek kryeministria.

mbulohet-kryeministria5_1.jpg

 

kerpudha.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034809112548828