INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Një 35-vjeçar, vdes teksa punonte në Elbasan! Emri...

Një 35-vjeçar, vdes teksa punonte në Elbasan! Emri...

Publikuar më: 16:37 06-02-2019

Një aksident i rëndë është regjistruar në Elbasan, në lagjen "Emin Matraxhiu", ku si pasojë e aksidentimit në punë ka ndërruar jetë një 35-vjeçar.
Mësohet se viktima është Silurjan Begaj, i cili ishte duke punuar për hapjen e themeleve të një banese.
Begaj teksa ka qenë duke hapur themelet e një shtëpie është zënë poshtë nga dheu, duke bërë që të ndërroj jetë jetë menjëherë.
Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.

Article Logic
Execution time: 0.0033249855041504