INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
''Nisi me një follow në INSTAGRAM''/ Mozzik dhe Loredana u tregojnë të gjithëve si u njohën: Erdha në dhomë...[VIDEO]

''Nisi me një follow në INSTAGRAM''/ Mozzik dhe Loredana u tregojnë të gjithëve si u njohën: Erdha në dhomë...[VIDEO]

Publikuar më: 13:40 01-02-2019

Me “Romeo & Juliet”, Mozzik dhe Loredana sapo na treguan si nisi romanca e tyre!

Çifti i dashur për publikun kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të dytë. Mozzik dhe Loredana kanë publikuar me videoklip këngën “Romeo & Juliet” që e kanë paralajmëruar prej kohësh. Me të dëgjuar, të gjithë u dashuruam me këtë këngë, me të cilën ata i këndojnë dashurisë së tyre të madhe ndaj njëri-tjetrit dhe mënyrën sesi nisi romanca me çiftit.

Dhe e dini kujt i janë falënderues? Instagram-it.

“T’kom drogë, t’kom ven

Me ty u nis gjithcka ni follow n’Instagram

T’shkrujta, t’shkrujta dhe… s’e lujta

Erdha n’dhomë tone edhe vujta

Për ty jam veç ni gjarpër, ta maroj…

Me ty e ndaj ditën, me ty e ndaj natën

Me ty e ndaj kadën, bukën, pjatën”

Pra Mozzikut i ka tërhequr vëmendjen pamja e Loredanës dhe i ka bërë një ftesë në Instagram. Më pas kanë nisur të shkëmbejnë mesazhe, ndërsa njoha kaloi në fazën e lidhjes e tashmë janë bërë prindër.

Article Logic
Execution time: 0.0051860809326172