INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nicki Minaj shtatzënë? Ja çfarë videoje postoi para 99 milion njerëzve [VIDEO]

Nicki Minaj shtatzënë? Ja çfarë videoje postoi para 99 milion njerëzve [VIDEO]

Publikuar më: 09:19 18-02-2019

Këngëtarja Nici Minaj dhe i dashuri i saj Kenneth Petty, prej fundit të vitit të kaluar shprehën dëshirën publikisht për të patur një fëmij.

Tani reperja hedh dyshimet se është shtatzënë ose po planifikon diçka të tillë, pasi publikoi një video të çuditshme. Ajo shfaqet krah partnerit të saj, i cili i ka vendosur dorën te pjesa e barkut.

“Pse po më përkëdhel barkun?”,- e pyet ajo, ndërsa Petty është përgjumësh, me sytë e mbyllur. Kur ajo e pyet nëse është i vetëdijshëm, ai i përgjigjet duke pëshpëritur.

“Kur je përgjumësh më përkëdhel barkun? Ngjan si diçka e çuditshme”,- tha ajo. Ajo më tej e pyet nëse do të dëshironte të kishte diçka brenda barkut të saj, ndërsa ai i përgjigjet: “Do të ketë”.

Nicki vazhdon duke e pyetur “Kush e thotë këtë?”,- ndërsa ai i përgjigjet “E them unë”.

Gjithsesi edhe nëse nuk është shtatzënë, duket se në plane e kanë të bëhen shumë shpejt.

 

View this post on Instagram

?

A post shared by Barbie® (@nickiminaj) on

Article Logic
Execution time: 0.0038309097290039