INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
'Ngele lakuriq'! Fansat sulmojnë Oriolën, por do të 'mekeni' me përgjigjen e saj EPIKE [FOTO]

'Ngele lakuriq'! Fansat sulmojnë Oriolën, por do të 'mekeni' me përgjigjen e saj EPIKE [FOTO]

Publikuar më: 18:27 04-07-2019

Oriola Marashi është e njohur për pozat e saj seksi, zakonisht pa shumë pëlhurë apo saten, apo çfarëdolloj cope tjetër.

Modelja postoi sot një tjetër foto ku shfaqet në të brendshme bojëqielli teksa shikon veten në pasqyrën e një tualeti, ku nga reflektimet e pasqyrave duken si tre Oriola.

“Trefletsh Marashi- me theks tek A-ja e parë”, shkruajti Oriola në përshkrimin e fotos.

Dhe sigurisht, nuk mund të mungonte një koment i sojit:

“Ngele te të gjitha fotot lakuriq.”

Mes shumë përgjigjeve që i erdhën komentuesit të shkretë, ishte edhe ajo e Oriolës, e cila iu përgjigj thjesht:

“Po, edhe?”

Në fakt, disa javë më parë Oriola postoi foto nga e njëjta banjo, por Instagram-i ia fshiu dhe tani mendojmë se e dimë kush e paska patur fajin.

Article Logic
Execution time: 0.003993034362793