INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nga planet për martesë e deri tek zgjerimi i familjes, Sara Hoxha zbulon detaje nga lidhja me Ledri Vulën

Nga planet për martesë e deri tek zgjerimi i familjes, Sara Hoxha zbulon detaje nga lidhja me Ledri Vulën

Publikuar më: 12:32 26-05-2023

Sara Hoxha ka dhënë së fundmi një intervistë ku mes të tjerash ka folur për jetën private. Bukuroshja është pyetur nëse ajo dhe Ledri kanë ndërmend të martohen këtë vit.

“Nuk është e vërtetë nuk do martohemi këtë vit. Nuk kemi asnjë plan", është përgjigjur Sara. Më tej ajo është pyetur nëse kanë ndërmend ta zgjerojnë familjen e tyre.

“Kemi menduar shpeshherë . Unë dëshirë kam të bëj dhjetë, por duke qenë se unë jam e vetmja që duhet t’i bëj nuk do ndodhë. Duke parë duke bërë. Dëshira është shumë e madhe që Poi mos të mbetet fëmijë i vetëm. Unë kam qejf t’i bëj një motër duke qenë se e kam dashur gjithnjë një motër dhe nuk e kam patur”, ka thënë Sara.

Article Logic
Execution time: 0.0031421184539795