INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Netët e Kinemasë Italiane @Reja

Netët e Kinemasë Italiane @Reja

Publikuar më: 14:01 29-05-2017

Sa bukur është të shijosh art në qiell të hapur. Duke nisur nga kjo e martë, pranë Resë Fujimoto të instaluar jashtë Galerisë Kombëtare të Arteve, do kemi fatin të shijojmë Netët e Kinemasë Italiane. 10 të marta rresht, të dedikuara filmave më bashkohorë italian. Një organizim në vitin e tij të dytë nga Instituti Italian i Kulturës, në bashkëpunim me Ministrinë e Punëve të Jashtme si dhe Bashkinë e Tiranës. Ftesa vlen për të gjithë!

Ora: 21:00 

Data: 30 Maj - 1 Gusht 

Vendodhja: Bulevardi "Dëshmorët e Kombit"

www.facebook.com/events/1178257822283818

 

Më shumë në këtë kategori: « Teatri Eksperimental
Shend e Verë »
Article Logic
Execution time: 0.0028660297393799