INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nëse po kërkoni kufje Wireless, këto janë ato të duhurat

Nëse po kërkoni kufje Wireless, këto janë ato të duhurat

Publikuar më: 11:42 04-01-2019

Bang & Olufsen po përditëson Beoplay E8 kufjet Wireless me një model të përditësuar lehtësisht që quhet Beoplay E8 2.0, i cili kryesisht ofron një modeltë ri dhe të përmirësuar të karikimit Wireless  dhe USB-C.

Së bashku me metodat e reja të karikimit, Bang & Olufsen po shton jetën e baterisë në rastin, i cili mund të ngarkojë plotësisht kufjet deri në tre herë për 16 orë të plota  (deri në 12 orë në modelin e vjetër). Ka edhe LED të reja që shfaqin ngarkesën e mbetur.

 

Instagram Banner


Kufjet e Beoplay E8 2.0 do te hidhen në treg me një çmim prej 299 dollarë, nderkohe që modeli origjinal shitet deri në 350 dollarë. Kufjet E8 2.0 do të jenë në dispozicion duke filluar më 14 shkurt në faqen e Bang & Olufsen dhe shitësit e zakonshëm.

Përveç kësaj, Bang & Olufsen do të shesë edhe pajisje Wireless per karikiml për $ 200, kështu që pronarët e E8 ekzistues do të jenë në gjendje të përmirësojnë këtë nëse dëshirojnë. Nuk ka asnjë çmim të shpallur ende për baterinë , por duke pasur parasysh çmimin e zakonshëm të Bang & Olufsen, ka gjasa që nuk do të jetë i lirë. Aksesorët e veçantë gjithashtu nuk do të dalin deri në prill. ©insmart.al

Article Logic
Execution time: 0.0032989978790283