INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nëse keni një iPhone këto kufje USB-C janë ideale për ju

Nëse keni një iPhone këto kufje USB-C janë ideale për ju

Publikuar më: 09:50 24-12-2018
Kufjet USB-C mesa duket po hyjnë fort drejt tregut të aksesorëve dhe një prej shëmbujve janë dhe One Plus Type-C bullets qe kushtotojnë vetëm 20 dollar.Por gjithnjë ka hapësirë ​​për përmirësime zhurme dhe hardware, dhe kjo është ajo ku Aiaiai i Danimarkës vjen me fishat USB 2.0. Në $ 40, ata janë dyfishi i çmimit të një palë USB-C Bullets, dhe ata e justifikojnë çmimin e tyre me ndërtim më të trashë, më të qëndrueshëm dhe një tingull më të qartë dhe të angazhuar. Të dy palët e buds janë, megjithatë, shumë të ndryshme. Të dyja palët e kufjeve kanë një akordim të dobishëm për konsumatorin, por Aiaiai ka qenë gjithmonë një ndërtim i rëndë që është i këndshëm dhe më i qëndrueshëm sesa kufjet mesatare. Tub 2 vjen me një kontroll më të mirë nga distanca, dhe një lehtësim më i mirë sesa OnePlus Bullets. Aiaiai siguron një përzgjedhje me ngjyra të ndryshme të veshëve silikoni me 4 kolore të ndryshme. Komoditeti dhe lehtësia e përdorimit janë të njëjta me ato të OnePlus Type-C Bullets.
Instagram Banner
SoundMagic gjithashtu po hyn në këtë konkurrencë me kufjet e saj prej 59.99 dollarë E11D USB-C dhe mesa duket kompanite tani po fokusohem tek këto lloje kufjesh duke lënë pas ato tradicionalet.©️insmart.al

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0029609203338623
    array(1) { ["section"]=> string(62) "nese-keni-nje-iphone-keto-kufje-usb-c-jane-ideale-per-ju-82461" }