INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nëse do bëni këtë veprim, ai do çmendet për ju. Nxitoni!

Nëse do bëni këtë veprim, ai do çmendet për ju. Nxitoni!

Publikuar më: 15:48 28-11-2018
Femrat nuk dinë ndonjëherë si ta bëjnë një mashkull të çmendet pas tyre, sidomos nëse e pëlqejnë shumë.
Sipas intv.al ekspertët e çifteve, kanë dhënë disa këshilla si ta arrini këtë gjë. Mesa duket, një gjë e vetme që do duhet të bëni, është të thoni atë që mendoni. Meshkujt tërhiqen ndaj një femre të zgjuar dhe që tregon karakter.
 
Pamja e jashtme është e përkohshme, por ajo që ju jeni pra tipi juaj do i bëjë përshtypje më shumë. Nëse ju nuk e telefononi shpesh, ose i dërgoni mesazhe do e fitoni më shumë. Mundohuni të mos tregoni hapur se po çmendeni për të.
 
Mos u shtirni hapur, por mundohuni të keni një qëndrim që tjetri t’iu respektojë. Femra, mos u lodhni më, thjesht jinni vetvetja dhe mos u fusni në siklete të kota, për ta bërë për vete dikë.
 
Nëse ai do tërhiqet prej jush, do e bëjë nëse do e pëlqejë tipin tuaj.
Burimi: Your Tango
Përshtati: Anisa Bega
Article Logic
Execution time: 0.0032439231872559