INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nën magjinë e

Nën magjinë e "Venusit" të Venera Lumanit

Publikuar më: 11:02 23-05-2017

Artiste si Venera duhet t’i mbajmë fort dhe “pse-në” na e zbulon vetë ajo në singëllin e ri, publikuar ditën e djeshme.

“Venus”, kështu ka vendosur ta titullojë Venera Lumani këngën e saj të re! Me tekst të Big Basta dhe realizim të Eran Pro Studio, duhet të pranojmë se artistja ka ardhur fuqishëm...ëmbëlsisht. E ndërsa për vokalin e Venerës nuk ka dyshime, përmes këtij klipi, ajo ka treguar edhe njëhërë me shumë, se di të bëjë ndryshimin mes artistëve të tjerë edhe kur vjen puna për paraqitjen e saj dhe look-un e veçantë. Për sa i përket këtij të fundit, ashtu siç ajo vetë e pranon në Instagram, është krijuar nga stilistja Enada At’Nikolla.

 Një ndërthurje e bukur mes natyrës, stilit dhe muzikës, na bëri që këtë produksion ta dashurojmë me dëgjim e shikim të parë!

 

Article Logic
Execution time: 0.0035350322723389