INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Në parlament kërkohet dorëheqja e ministrit Sandër Lleshaj

Në parlament kërkohet dorëheqja e ministrit Sandër Lleshaj

Publikuar më: 11:50 11-04-2019

Deputeti i opozitës, Ralf Gjoni ndërsa shprehu vlerësim në aspekt personal për ministrin Lleshaj, tha se në rast se brenda tre javëve nuk kapen grabitësit e 10 milionë eurove në aeroportin e Rinasit dhe nuk konfiskohen paratë e vjedhura, ai duhet të jap dorëheqje. 

“Pavarsisht respektit që kam për ju në aspektin personal (Sandër Lleshaj) po të isha unë në vendin nëse fajtorët e kësaj garabitjeje nuk identifikohen e nuk konfiskohen paratë e vjedhura, unë do të kisha dhënë dorëheqje, jo sot”, tha deputeti Ralf Gjoni.

Article Logic
Execution time: 0.0038321018218994