INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Në një lidhje? Fansi tha ''e kam parë në një hotel në Dubai me një arab...'', Enca bën reagimin më të mirë të mundshëm: Kur...[FOTO]

Në një lidhje? Fansi tha ''e kam parë në një hotel në Dubai me një arab...'', Enca bën reagimin më të mirë të mundshëm: Kur...[FOTO]

Publikuar më: 12:34 14-01-2020

Këngëtarja shqiptare Enca është mjaft e ndjekur në rrjete sociale por ajo rrallëherë prononcohet për jetën e saj private. Gjatë intervistave të mëparshme kur është pyetur nëse është në një lidhje dashurie, këngëtarja mjaft e komentuar për format trupore është shprehur:

“Betohem në Zot nuk kam pasur asnjëherë të dashur. Kurrë nuk kam qenë në një lidhje. Por kjo s’do të thotë që kurrë nuk kam puthur, që s’kam pasur njerëz që i kam simpatizuar, që s’kam dal. Pa merak as e virgjër s’jam. Thjesht nuk kam pasur. Kurrë nuk kam qenë në një lidhje serioze”.

Dhe së fundmi e ftuar në ‘Shiko kush luan’ Encës i’ u drejtua po e njejta pyetje ku deklaroi sërish se është single. Por menjëherë pas kësaj deklarate këngëtarja ka marr një koment nga një ndjekës i cili i shkruante:

‘Enca nuk është beqare.E kam parë me një maxhup arabie , e kam parë më një hotel në Dubai. Lajmi është 100% i saktë po nuk dihet a është i vërtetë’.

Këtë koment Enca e ka publikuar duke shkruar sipër fjalët:

‘Kur s’kanë çfarë thonë më’ duke e shoqëruar me disa emoji duke qeshur.

emcia.png

Article Logic
Execution time: 0.0034229755401611