INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ndryshe? Shfaqet gjithmonë seksi dhe e kuruar deri në detaje, por shihni si duket Arbenita pa pikë grimi në fytyrë! [FOTO]

Ndryshe? Shfaqet gjithmonë seksi dhe e kuruar deri në detaje, por shihni si duket Arbenita pa pikë grimi në fytyrë! [FOTO]

Publikuar më: 11:36 28-02-2019

Modelja e njohur, Arbenita Ismajli di se si të marrë gjithmonë vëmendjen e ndjekësve të saj me fotot që publikon. Së fundmi mediat kanë folur më së shumti për lidhjen e saj me reperin Fero. Fillimisht ata e mbajtën të fshehtë lidhjen, por tashmë nuk i kursejnë dedikimet për njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

Po t’i hedhim një sy instagramit të Arbenitës, jo më kot atë e cilësojnë si nj nga femrat më të bukura shqiptare. Ajo vazhdimisht publikon foto në Instagram ku shihet e kuruar deri në detajE, por së fundmi i ka publikuar disa pamje ku shihet pa pikë makeup-i në fytyrë.

E sapo zgjuar nga gjumi dhe me fytyrë të pa lyer, shihet qartë që Arbenita ka po të njëjtat tipare dhe është po aq simpatike sa dhe me grim.

arbi.png

Article Logic
Execution time: 0.0040860176086426