INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ndërtesa përfshihet nga flakët në Elbasan

Ndërtesa përfshihet nga flakët në Elbasan

Publikuar më: 15:56 07-10-2018

Një ndërtesë është përfshirë nga flakët në qytetin e Elbasanit. Zjarri ka rënë në një magazinë bojërash në lagjen Emin Matraxhiu.

Bëhet me dije së zjarri ka marrë përmasa të mëdha. Dy zjarrfikëse kanë shkuar menjëherë në vendngjarje për të bërë mundur shuarjen e zjarrit.

Deri tani nuk ka asnjë të lënduar por ka dëme të konsiderueshme materiale.

Grupit hetimor ndodhet në vendngjarje dhe nga hetime paraprake mendohet të jetë aksidentale.

Article Logic
Execution time: 0.0031149387359619