INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ndërkohë që Luana Vjollca po shijon pushimet, Marina po vuan: “Unë e shkreta” [FOTO]

Ndërkohë që Luana Vjollca po shijon pushimet, Marina po vuan: “Unë e shkreta” [FOTO]

Publikuar më: 20:53 28-07-2019

Pas ditëve shumë të angazhuara nëpër koncerte, mesa duket Luana Vjollca ka gjetur kohë për veten dhe të pushoj pak.

Ajo ka shkëptur një foto nga pushimet në Monte Carlo, e cila duket si gjithmonë shumë seksi dhe e ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram. “Llastica mood” ka shkruar Luana përbri fotos.

Nuk ka munguar komenti nga motra e saj Marina, e cila i shkruan ‘Vuaj këtu une e shkreta. Bllok e ke’, shoqëruar me një emoji të mërzitur.

1212.png

Nuk i vemë aspak faj Marinës, pasi ashtu u ndjemë edhe ne kur pamë foton e Luanës nga zyra e punës.

Article Logic
Execution time: 0.0031170845031738