INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ndërkohë që LOREDANA u kap ''MAT'' me reperin e njohur, MOZZIK ka një LAMTUMIRË për të thënë për Shën Valentin! [FOTO]

Ndërkohë që LOREDANA u kap ''MAT'' me reperin e njohur, MOZZIK ka një LAMTUMIRË për të thënë për Shën Valentin! [FOTO]

Publikuar më: 18:31 31-01-2020

Mozzik është rikthyer fuqishëm në tregun muzikor dhe hitet e tij e tregojnë qartë. Pas suksesit me Taynën, me këngën "Edhe Ti", ai ka punuar një tjetër projekt që sërish mendohet të jetë dedikim për Loredanën.

"Auf Wiedersehen" titullohet kënga që përkthehet "Lamtumirë" dhe do të dalë në treg më 14 shkurt.

 

Kjo datë përkon me Ditën e të Dashuruarve, prandaj dyshohet të jetë një tjetër thumb për Loredanën. Duket se Mozzik nuk arrin ta harrojë lehtë historinë me të. Nuk dihet nëse edhe projekti do të jetë në gjuhën gjermane, ashtu sic është titulli.

Ndërkohë, Loredana ka disa kohë që përflitet se po përjeton një histori dashurie me reperin KMN Zuna, por asgjë nuk është konfirmuar edhe pse ata janë fotografuar disa herë bashkë. (lexo ketu)

 

Article Logic
Execution time: 0.0029909610748291