INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Na kish munguar dielli, të gjithë drejt Liqenit [FOTO]

Na kish munguar dielli, të gjithë drejt Liqenit [FOTO]

Publikuar më: 13:35 11-03-2018

Të gjithëve na kishte munguar koha me diell, ngrohtësia dhe ngjyrat që sjell pranvera.

Pas shumë kohësh me shi dhe ftohtë shumë prej qytetarëve i janë drejtuar Liqenit Artificial për të shijuar rrezet e diellit, për më tepër që temperaturat kanë arritur deri në 20 gradë Celsius.

Sic duket nga fotot  ‘Liqeni sot është pushtuar nga qytetarët. INtv.al ju përcjell atmosferën në kryeqytet.

Ndërsa shumë i janë drejtuar bregdetit, të tjerë në pamundësi për të udhëtuar kanë zgjedhur Liqenin.

Të gjithë presin me padurim pranverësn por duhet të presim edhe më shumë pasi duke nisur nga kjo e hënë sërish do të kemi një mot me vranësira dhe shi.

WhatsApp_Image_2018-03-11_at_12.13.48.jpeg

WhatsApp_Image_2018-03-11_at_12.13.42.jpeg

WhatsApp_Image_2018-03-11_at_12.13.29.jpeg

Article Logic
Execution time: 0.0033900737762451