INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Muzikë falas. STOP vuajtjeve për përdoruesit e iPhone.

Muzikë falas. STOP vuajtjeve për përdoruesit e iPhone.

Publikuar më: 09:20 07-11-2018

Kushdo që ka një smartphone iphone e ka të pamundur të degjojë muzike kurdoherë që ka deshirë, madje dhe pa internet.

Instagram Banner

Kësaj vuajtje jepini fund pasi insmart.al vjen sot në ndihmën tuaj. Audify FM është një aplikacion të cilin mund ta shkarkoni në App Store tërësisht falas. Ky app ju mundëson përveçse të pasurit në martphonin tuaj këngët e shkarkuara dhe pa pasur akses në internet, por edhe për shkarkimin nga portalet ose aplikacionet më të kërkuara botërore si Spotify, Deezer, Soundcloud, etj..

Kështu që mos nguroni të shkarkoni aplikacionin si dhe mos harroni të na falenderoni më pas.
©insmart.al

Article Logic
Execution time: 0.003544807434082