INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Muaji i modës mbaroi, nxitoni të përqafoni çantat trend nga koleksionet e reja [FOTO]

Muaji i modës mbaroi, nxitoni të përqafoni çantat trend nga koleksionet e reja [FOTO]

Publikuar më: 15:27 03-10-2018

Ka mbaruar edhe muaji i modës për koleksionet pranverë/verë 2019. Ka qenë Parisi i cili e ka mbyllur këtë muaj ngjarjesh mode, ndërkohë që jemi shumë të lumtur për risitë e reja që dizenjuesit na kanë sjellë për sezonin e ardshëm.


Një vëmendje të veçantë kanë marrë çantat që janë prezantuar, sidomos çantat e Chanel. Karl Lagerfeld prezantoi një mënyrë tjetër për të mbajtur çantat: duke i dyfishuar ato.
Një ndër revistat më të njohura të modës është Harper’s Bazaar, i cili ka grumbulluar çantat më të bukura dhe interesante nga koleksionin pranverë/verë 2019, për të na preznatuar se çfarë çantash duhet të përqafojmë sezonin që vjen.


Shihni fotot më poshtë për të marrë grimcat e duhura të frymëzimit:

de-la-renta-clp-rs19-3859-1537459310.jpgjacobs-clp-rs19-8677-1537459309.jpg

burberry-clp-rs19-2473-1537458297.jpgchanel-clp-rs19-5668-1538511788.jpg

maxwell-bag-s19-008-1536603722.jpg

maxwell-bag-s19-001-1536603722.jpg

gabriela-hearst-clp-rs19-0210-1537459310.jpg

de-la-renta-clp-rs19-4045-1537459311.jpg

versace-bag-s19-057-1538511793.jpg

versace-bag-s19-047-1538511793.jpg

dolce-e-gabb-bag-s19-038-1538511786.jpg

alberta-ferretti-clp-rs19-1801-1537458296.jpg

chloe-clpi-rs19-2573-1538512424.jpg

balmain-clp-rs19-0615-1538512426.jpg

gettyimages-1045613594.jpg

hermes-clp-rs19-0774-1538512300.jpg

altuzarra-clp-rs19-0055-1538512424.jpg

gettyimages-1043750920.jpg

miu-miu-clp-rs19-7635-1538511790.jpg

gettyimages-1044651390.jpg

gettyimages-1048233618.jpg

gettyimages-1044569648.jpg

chanel-clp-rs19-6548-1538511786.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0095059871673584