INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
MOZZIK konfirmon lidhjen e dashurisë? Publikoi foton me vajzën misterioze, zbulohet e vërteta

MOZZIK konfirmon lidhjen e dashurisë? Publikoi foton me vajzën misterioze, zbulohet e vërteta

Publikuar më: 13:36 04-12-2023

Mozzik është një personazh publik që shpesh herë ka bërë lëmsh rrjetin, ku herë deklaron se është në lidhje dashurie dhe më pas konfirmon se është beqar.

Këngëtari po shijon disa pushime në Lapland në Finland dhe në postimet e shpeshta të bëra në Instagram, artisti nuk ka publikuar ndonjë fotografi për të zbuluar se nën shoqërinë e kujt po i kalon këto pushime.

 

Mirëpo mbrëmjen e kaluar, reperi i njohur ka vendosur të ngacmojë ndjekësit e tij në profilin e Instagramit, duke pretenduar se është nën shoqërinë e një vajze.

Ai ka publikuar imazhin një vajze në krevat me një pamje të mrekullushme, bashkangjitur së cilës ka shkruar: “Natën e mirë botë”. Vetëm pak minuta më vonë, ky postim është fshirë nga Instastory i artistit.

 

Pavarësisht se në media qarkulloi lajmi se vajza në foto ishte e dashura e Mozzik, nga një kërkim i thjesht në internet figuron se kjo fotografi në fakt është thjesht fotoja ilustruese e një resorti në Finlandë.

Mesa duket qëllimi i artistit ka qënë të ngacmojë ndjekësit e tij dhe këtë ia ka arritur në mënyrën më të mirë të mundshme.

35465df14dfc50b44f9d5d5b37603245.png

Article Logic
Execution time: 0.0034799575805664