INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Motrat Hadid ‘të vdekura për gjumë’! Shoqja e ngushtë i kap në momente vështirësie gjatë provave

Motrat Hadid ‘të vdekura për gjumë’! Shoqja e ngushtë i kap në momente vështirësie gjatë provave

Publikuar më: 18:41 11-09-2019

Mesa duket çdo gjë në rrjete sociale është më e bukur sesa realiteti. Këtë e kanë vërtetuar edhe motrat modele Gigi dhe Bella Hadid me postimet e tyre të fundit. Tek fotot e shpërndara të dyja motrat shihen të përgjumura, të shtrira në. Ndërsa në tjetrën, Gigi ka fotorafuar Bellën teksa ajo po fle mbi valixhe. Motrat Hadid janë nga modelet më të famshme e gjithmonë janë në lëvizje për të arritur eventet e ardhshme.

Familja e tyre është marrë gjatë gjithë jetës me modeling e mesa duket sakrifica të tilla janë të nevojshme për këtë profesion.

70188853_487005725413731_2706948415849234432_n.jpg

70451789_736349563472256_2701111104322404352_n.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0096597671508789
    array(1) { ["section"]=> string(100) "motrat-hadid-te-vdekura-per-gjume-shoqja-e-ngushte-i-kap-ne-momente-veshtiresie-gjate-provave-102051" }