INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Moti sot, temperaturat mbeten ende të larta

Moti sot, temperaturat mbeten ende të larta

Publikuar më: 09:14 13-09-2019

Dita e premte datë 13 shtator vendi ynë do të mbetet me kthjellime dhe kalime të pakta vranësirash në zonat malore në mesditë.

Era do të jetë me drejtim Jugperëndim me shpejtësi 8-10 m/sek me intesitet më të lartë në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 3 lartësi vale 0,5 deri në 1,0 metër në det të hapur.

Temperaturat min dhe max
Zonat malore, 12/28°C
Zonat e ulëta, 9/32°C
Zonat bregdetare, 17/31°C

Article Logic
Execution time: 0.0035350322723389