INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Moti këtë të hënë ndryshon pothuajse në pjesën më të madhe të vendit

Moti këtë të hënë ndryshon pothuajse në pjesën më të madhe të vendit

Publikuar më: 08:33 02-09-2019

Moti sot ndryshon disi, pasi priten reshje të dobëta në qarqet Dibër, Elbasan, Korçë dhe Vlorë. Ndërsa në qarqet e tjera do të ketë reshje lokalisht të dobëta, kryesisht në zonat malore dhe ato pranë tyre.


-TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

-në bregdet: 21 / 30 °C

-në vendet e ulëta: 20 / 31 °C

-në vendet malore: 15 / 28 °C

-ERA

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

Article Logic
Execution time: 0.0037639141082764