INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Moti i keq në Vlorë, deti vërshon në Lungomare [FOTO]

Moti i keq në Vlorë, deti vërshon në Lungomare [FOTO]

Publikuar më: 19:26 06-03-2018

Moti i keq me shi dhe erë të fuqishme ka përfshirë pothuajse të gjithë vendin.

Dhe një nga qytetet ku u shfaqën problemet e para që në mesditë ishte Vlora ku për shkak të dallgëve të detit u anuluan edhe lundrimet.

Por tashmë deti ka vërshuar edhe në Lungomare siç duket edhe nga fotot.

Vërshimi i ujit të detit dëmton jo pak bimësinë e mbjell aty.

Kanë qënë mediat lokale ato që raportuan se Lungomare është pushtuar nga uji.

Ndërsa në pyllin e Sodës, janë thyer disa pisha.

1.PNG

2.jpg

1.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034530162811279