INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS

Moti i keq, fundjava me temperatura nën 0 [VIDEO]

Publikuar më: 14:18 26-01-2017

Sinoptikanët paralajmërojnë se fundjava pritet të jetë shumë e ftohtë. Temperaturat me minus do të rikthehen sërish në të gjithë vendin. Ato do të shkojnë deri në - 10 gradë në veri të vendit, ndërsa në bregdet dhe zonat e ulta nga 8 deri -2 gradë. Prezente në disa zona të vendit do të jenë dhe rreshjet e shiut.
Për më tepër ndiqni kronikën në In News…

Article Logic
Execution time: 0.003554105758667