INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mos bëni update me IOS 12.1.2. Sjell probleme serioze për iPhonin tuaj

Mos bëni update me IOS 12.1.2. Sjell probleme serioze për iPhonin tuaj

Publikuar më: 12:18 23-12-2018
Pas një nisme premtuese, iOS 12.1.2 po shkon nga e keqja në akoma më keq për pronarët e iPhone dhe nxitimi i Apple për të shpejtuar përditësimin ka nevojë për diskutim të mëtejshëm, pasi tani ka pasoja shumë serioze për shumë përdorues.
Instagram Banner
Apple iOS 12.1.2 po shkakton probleme serioze të të dhënave për përdoruesit në mbarë botën APPLE. Ndjekja e ankesave në Twitter, ku pronarët e iPhone tani po vuajnë nga humbja e të dhënave mobile pas përmirësimit të iOS 12.1.2 mund të gjenden në Amerikën e Veriut, Amerikën e Jugut, Evropë dhe Azi. Por Shtetet e Bashkuara duket se janë goditur veçanërisht. E vetmi lajm i mirë në horizont është që Apple ka filluar testimin beta të iOS 12.1.3. Data e lëshimit është e panjohur.Megjithatë, do të ishte e habitshme nëse Apple nuk do të pranojë dhe do të përpiqet të rregullojë këto probleme të të dhënave në të njëjtën kohë. Por tani për tani, do të sugjeronim fuqishëm që të largoheni nga iOS 12.1.2. ©️insmart.al
Article Logic
Execution time: 0.0018389225006104