INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Morena kush? Pasi 'çmendi' rrjetin me FOTON me tanga, këngëtarja bën këtë ndryshim drastik në pamje dhe nuk e njohëm fare [FOTO]

Morena kush? Pasi 'çmendi' rrjetin me FOTON me tanga, këngëtarja bën këtë ndryshim drastik në pamje dhe nuk e njohëm fare [FOTO]

Publikuar më: 17:58 04-07-2019

Morena Taraku është një ndër këngëtaret më të komentuara në mediat rozë si për shkak të profesionit ashtu edhe për jetën private. Ajo ndiqet nga shumë fansa në rrjetet sociale të cilët i mban të përditësuar vazhdimisht em foto e video nga përditshmëria ku tregon jetën luksoze që bën.

Së fundmi Morena ka paralajmëruar se shumë shpejt do të sjellë një këngë të re për publikun, ndërkohë që ka publikuar një foto provokuese. Morena shfaqet e shtrirë në krevat me të brendshme, të cilat i tregojnë format seksi, ndërkohë që ka veshur edhe atlete.

e teksa interenti u 'çmend' nga kjo foto, Morena ka vendosur të na habisë edhe me diçka tjetër.

Në Instastories ajo ka postuar një foto ku duket me flokë jeshilë dhe mund të themi se nuk e njohëm dot. 

Epo sot qenka dita e surprizave nga Morena. 

aebdbsrdfgnt.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0037829875946045