INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Moderatorja shqiptare zbulon se NUK e mendonte kurrë se me partnerin do ishte “burrë e grua, mish e thua”!

Moderatorja shqiptare zbulon se NUK e mendonte kurrë se me partnerin do ishte “burrë e grua, mish e thua”!

Publikuar më: 10:32 12-10-2021

E ftuar në “Vip Dado” ishte aktorja dhe moderatorja Jonida Vokshi.

Gjatë intervistës së realizuar nga Lola Haradinaj, aktorja ka pohuar që nuk tha : O sa mirë direkt për bashkëshortin e saj Besnik Krapi”.

Moderatorja tha gjithashtu se nuk e kishte menduar kurrë që me Besnik Krapin do ishin “burrë e grua, mish e thua” dhe me një fëmijë.

Gjithashtu Jonida është shprehur që i pëlqen të flasë herë pas here në dialektin e Kosovës, pasi e ka ndihmuar të perfeksionojë edhe anglishten.

Article Logic
Execution time: 0.0028951168060303