INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Moderatorja shqiptare zbulon pozicionin e preferuar seksual në shtrat [FOTO]

Moderatorja shqiptare zbulon pozicionin e preferuar seksual në shtrat [FOTO]

Publikuar më: 19:41 25-03-2018

Ajo është një ndër moderatoret më të dashura për publikun shqiptar edhe pse ‘thumbon’ shumë VIP-at shqiptare. Bëhet fjalë për moderatoren e njohur Aulona Musta. Bashkë me partneren e saj në skenë, Fatma Haxhialiu kanë dhënë një intervistë për emisionin “Elitë show”. Këtë herë lexonte Fatma pyetjet e përgatitura per Aulonën dhe një ndër pyetjet ishte se cili është pozicioni i saj i preferuar.

“Misionari, si vajzat e ndershme”, u shpreh duke qeshur Musta./intv.al/

aulonamustaaa.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0035688877105713