INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Moderatori dhe sipërmarrësi i njohur shqiptar i ka thënë troç arsyet pse është beqar. Vajza nxitoni! [VIDEO]

Moderatori dhe sipërmarrësi i njohur shqiptar i ka thënë troç arsyet pse është beqar. Vajza nxitoni! [VIDEO]

Publikuar më: 17:10 13-06-2018

Në emisionin e pasdites sot në “IN Traffic” në IN Radio 105.7 me Anisa Begën ishte moderatori dhe sipërmarrësi, Arbër Çepani.

Ai foli për angazhimin e tij në televizion dhe në biznesin e tij, por edhe pyetja nga jeta personale nuk kishte si të mungonte. Arbëri ka deklaruar disa kohë më parë që për momentin është beqar dhe ne ishim kuriozë të dinim arsyen pse ai ka zgjedhur të jetë pa një lidhje.

Sipas tij, koha e limituar ka ndikuar për pamundësinë t’i përkushtohet një lidhjeje, por dhe mbytja nga dhënia e llogarisë. Sipas tij, në Shqipëri njerëzit kërkojnë më shumë, sa japin.

Më mirë shikojeni video-n ku ai sqaron më me detaje:

Article Logic
Execution time: 0.0032331943511963