INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
MIXTAPE BY

MIXTAPE BY

Publikuar më: 16:35 27-12-2015

Shumë njerëz bëjnë cd më të preferuarat e tyre për ti ndarë me të dashurit e tyre dhe miqtë më të afërt. Për të gjetur këngën e duhur mund t’i duhen orë të tëra. Për këtë e kemi fjalën. Një përzgjedhje e bërë nga artistë e këngëtarë, këngë që ata i dedikojnë të dashurve të tyre, në rastin konkret fanseve të tyre

Më shumë në këtë kategori: « IN TV ON AIR
HOUSEOLOGY »

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0026030540466309
    array(1) { ["section"]=> string(14) "mixtape-by-107" }