INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
MISS SERBIA ''fiksohet'' pas reperit SHQIPTAR, shihni çfarë ka bërë, ja si reagon ai! [FOTO]

MISS SERBIA ''fiksohet'' pas reperit SHQIPTAR, shihni çfarë ka bërë, ja si reagon ai! [FOTO]

Publikuar më: 18:28 08-10-2019

Majk është një ndër personazhet më të pëlqyer të showbizit shqiptar. Këngët e tij kanë qenë mjaft të suksesshme, duke arritur miliona klikime në YouTube. Reperit të njohur nuk i mungojnë edhe një numër i madh ndjekësish në rrjetet sociale me të cilët ndan imazhe të ndryshme nga përditshmëria e tij, por edhe nga projektet.

E siç duket reperi shqiptar pëlqehet edhe nga Miss Serbia 2018, Irina Jovanka. Kjo e fundit ka publikuar një video në rrjetet sociale ku shfaqet në makinë duke dëgjuar këngën “Malena” të Getoarit dhe Majk e këtë të fundit e ka etiketuar në video.

Si reagoi Majk? Sigurisht që e bëri “repost” në instastoryn e tij.

ilasc.png

Article Logic
Execution time: 0.0035650730133057